بروزرسانی و بهینه سازی وب سایت های قدیمی

  • -

بروزرسانی و بهینه سازی وب سایت های قدیمی

بهینه سازی سایت قدیمی یا تعمیر وب سایت یا فروشگاه قدیمی چطور انجام میشود ؟
در صورتیکه وب سایت شما از طرف کارشناس طراحی و برنامه نویسی ما به تایید رسیده باشد و امکان انجام اصلاحات گرافیکی و محتوا روی آن وجود داشته باشد به شما اعلام هزینه میشود و در نهایت با پرداخت هزینه و ارسال مشخصات سایت یا پورتال , عملیات اصلاح وب سایت و ورود اطلاعات سایت شما آغاز میشود . خدمات بهینه سازی ظاهری وب سایت میتواند تغییرات بنر بزرگ بالای صفحه , لوگو , بنرهای کوچک , هماهنگ نمودن فونت و سایز نوشته های کل وب سایت در تمامی صفحات , ویرایش و اصلاح لینک های اشتباه وب سایت شما به همراه تغییرات مربوط به چیدمان سایت شما تا حد امکان میباشد .

افزایش رتبه وب سایت قدیمی امکانپذیر است ؟
بله , اگر از ظاهر سایت خود راضی هستید و فقط میخواهید در گوگل یا یاهو وب سایت شما در جستجو های مرتبط کاربران مشاهده شود بایستی کلیه کلمات دلخواه را که از نظر شما واژه های کلیدی صنف شما هستند را انتخاب و همراه با اطلاعات وب سایت تان برای ما ارسال نمایید تا عملیات آنالیز وب سایت شما و شرایط و پتانسیل های موجود در سایت شما شناسایی و عملیات بهینه سازی سایت و سئو با هدف افزایش رتبه سایت شما آغاز میشود.

ممکن است وب سایت شما نیاز به تغییر اساسی از صفر تا ۱۰۰ داشته باشد !
اگر تغییرات دلخواه شما از نظر ظاهری امکانپذیر نباشد از طرف ما نیز پیشنهاد طراحی وب سایت بطور کامل را دریافت میکنید . گاها این پیشنهاد در صورتیکه تغییرات بالای ۳۰% مربوط به ظاهر از طرف مشتری اعلام شود صورت میگیرد . طراحی وب سایت شما به شیوه ای انجام میشود که اگر چند سال بعد بخواهید وب سایت خود را بروزرسانی کنید یا قالب گرافیکی آنرا تغییر دهید این امکان فقط با پرداخت هزینه ما به تفاوت امکانپذیر باشد . راه اندازی وب سایت کامل شما بصورت ریسپانسیو انجام میشود یعنی وب سایت شما نسبت به هر نوع نمایشگری واکنش نشان میدهد و سایز کل سایت همراهه با ساختار کلی نمایش مطابق با استاندارد و سایز نمایشگر تغییر میکند .


نوشته‌های تازه

لیست قیمت طراحی سایت و سئو :

طراحی سایت فول داینامیک با هاست و دامین رایگان و قیمت ارزان :

1550 هزار تومان ( بسته برنز)

طراحی سایت فول داینامیک با هاست و دامین رایگان و مشاوره سالانه سئو :

2050 هزار تومان ( بسته نقره)

طراحی سایت فول داینامیک با هاست و دامین رایگان و دارای قابلیت سئو پیشرفته  :

3/850 هزار تومان (بسته طلایی طراحی و امکان سئوی سایت)

تمامی نمونه طراحی های سایت جدید که توسط این مرکز تقدیم میگردد ، ریسپانسیو بوده و علاوه بر لپ تاپ و کامپیوتر های رومیزی با تمامی گوشی های موبایل و تبلت ها سازگار میباشد.

جهت توضیحات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن:
33552712 026
33552713 026
فکس:
33517588 026
مستقیم با مدیریت : 09122623677

فروش بیشتر با سئو سایت !

آیا میدانید وقتی طراحی سایت بهینه سازی شده و سئو قوی داشته باشد ، میتوانید تعداد زیادی مشتری را از سطح اینترنت جذب نموده و فروش خود را در زمینه کالا یا خدمات به سرعت افزایش دهید؟

برای مثال : شاید همه بدانند که بورس خرید کامپیوتر در "مرکز کامپیوتر پایتخت در تهران " و یا بورس خرید طلا در کرج در خیابان شهید بهشتی میباشد .
ولی آیا مشتریان خرید تجهیزات و لوازم شهر بازی میدانند که آن را از کجا تهیه کنند؟ یا اگر مشتری نیاز به سیستم گرمایش تابشی یا آبگرمکن خورشیدی داشته باشد به کجا باید مراجعه نماید؟ مشتریان این گونه کالا ها یا خدمات که بورس خاصی ندارند ، مراکز مربوطه را از طریق جستجو در اینترنت می یابند.
بسیاری از خدمات و صنف های کاری بشدت به جستجوی اینترنتی وابسته هستند و سایت هایی که در رتبه بالا گوگل ، یاهو و بینگ (سه موتور اصلی جستجوی اینترنتی) به کاربران پیشنهاد میشوند ، میتوانند فروش بیشتری داشته باشند.
همیشه در صفحه اول باشید !

پرسش و پاسخ:

قیمت و هزینه سئو سایت بر چه مبنایی محاسبه میشود؟

سئو وب سایت ، بر مبنای کلمات کلیدی از محصولات یا خدمات شما

**********************************

آیا تمامی طراحی سایت ها به یک شکل سئو میشوند؟

خیر ، بستگی به برنامه نویسی و طراحی سایت دارد.

****************************

بهترین سئو سایت چگونه است؟

اینکه محتوای سایت شما در صفحات مختلف و بصورت جداگانه در موتورهای جستجو سئو و ایندکس شود.

****************************

شرکت مناسب سئو سایت را چگونه تشخیص دهیم؟

از طریق رزومه سایت هایی که سئو کرده و با جستجوی کلمات کلیدی آنها در گوگل.

***************************

سئو سایت چه فرقی با بهینه سازی سایت دارد؟

در حقیقت بهینه سازی برای موتورهای جستجو ترجمه همان سئو یا SEO میباشد .

خدمات پارس سیستم

خدمات سئو تاپ کرج بصورت خلاصه به شرح زیر میباشد:

۱- طراحی و برنامه نویسی سایت جهت شرکت ها ، کارخانه ها و صنایع ، فروشگاه ها ، مراکز درمانی و پزشکی ، کارگاه های صنعتی و کلیه مراکز تولیدی و خدماتی

۲- بهینه سازی و سئو وب سایت به نحوی که سایت شما در موتورهای جستجو در رتبه بالا و صفحه اول باشد.

۳- تولید سی دی های مالتی مدیا یا سی دی کاتالوگ با طرح ها و رنگ های زیبا و کارکردی مشابه وب سایت ، قابل نمایش در کلیه کامپیوتر ها و نمایشگر های غرفه های نمایشگاهی و بیل بوردها

۴- بروزرسانی سایت و بارگزاری محتوی ، عکس و فیلم در سایت شما

۵- بهینه نمودن سایت های قدیمی ، طوری که به جایگاه آن سایت در موتورهای جستجو آسیب نرسد و لینک های قدیمی بالا ، همچنان در جایگاه خود بمانند.

۶- مشاوره ثبت دامین یا دامنه و هاست برای مشتریان گرامی.

۷ پشتیبانی کامل از پروژه های تحویل داده شده و یا آغاز پشتیبانی برای پروژه های طراحی سایتی که مربوط به شرکت دیگری بوده و در حال حاضر امکان دسترسی به آنها فراهم نیست.

مستقیم با مدیریت : ۰۹۱۲۲۶۲۳۶۷۷تماس مستقیم با مدیریت 09122623677